1 min. czytania

Kabaret NaTenCzas wraca z nowym programem

Tym razem artyści upodobali sobie twórczość Agnieszki Osickiej i Wojciecha Młynarskiego.

Już w najbliższą sobotę(18 listopada) o godzinie 18:00 odbędzie się premiera najnowszego programu Kabaretu NaTenCzas.

To już czwarty spektakl kabaretowy przygotowany przez aktorów związanych z Tarnowskim Kabaretem Literackim NaTenCzas, czyli Zinaidę Zagner, Monikę Wentę, Jerzego Pala, Kamila Urbana oraz akompaniatora i autora aranżacji muzycznych, Piotra Niedojadło.

W spektaklu wybrzmiewać będą teksty Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego wraz z piosenkami z muzyką Jerzego Wasowskiego, Ryszarda Sielickiego, Marka Sarta, Wojciecha Solarza, Jerzego Satanowskiego, Adama Sławińskiego, Jerzego Derfla, Panajota Bonadżijewa, Macieja Małeckiego, Andrzeja Zielińskiego, Jerzego Matuszkiewicza, Seweryna Krajewskiego.

Lekka, kabaretowa forma tego przedstawienia jest zaproszeniem do radosnego spędzenia czasu przy jednoczesnym obcowaniu z tekstami i muzyką znakomitych artystów, które obrazują przeżycia dwóch pokoleń – Polaków pamiętających czasy PRL i Młodych. Ich pierwsze miłości, zakładanie rodziny, małą stabilizację, zderzenie się z rzeczywistością PRL, pierwsze bunty, błądzenie, szukanie drogi aż po nadzieję.

źródło: Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie

Artur Gawle

Artur Gawle - fotoreporter. Odpowiedzialny za galerie i pojedyncze zdjęcia w całej grupie Ilustrowanego Kuriera Codziennego.

Poprzedni wpis

Piotr Górnikiewicz – mamy do Pana kilka pytań

Następny wpis

15 listopada – Światowy Dzień POChP. „Oddychanie to życie – działaj wcześniej”

Ostatnio dodany przez Blog

Send this to a friend