Dziś u nas:

Tarnów informacje

ArtFest Festival wraca do Tarnowa! Będzie masa atrakcji

Tarnów wiadomości. Już po raz 19. w Tarnowie będzie miał miejsce Festiwal Sztuki ArtFest im. Bogusława Wojtowicza. Dla spragnionych artystycznych doznań organizatorzy przygotowali masę atrakcji.

Sztuka, kino, antyk i współczesność, wystawy, warsztaty, spotkania, rozmowy, rysunki na kawie, performans łyżwiarski, przerabianie ubrań, Mały ArtFest, jazz – tak można opisać ArtFest Festival, który odbywa się w Tarnowie już od 19 lat. W tym roku potrwa od 29 listopada do 11 grudnia.

Mikołajkowe i kawowe warsztaty, rysowany na żywo film, przytulanie drzew czy spacer po Tarnowie – to tylko część z zaplanowanych na najbliższą edycję atrakcji, które czekają na uczestników. Tegoroczna odsłona nie będzie się odnosić jedynie do Tarnowa, ale będzie tworzona przy współpracy z Dębicą. Na specjalnej konferencji prasowej przedstawiono przygotowane pomysły tegorocznego festiwalu.

Cały plan imprezy znajdziecie TUTAJ.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela. Projekt zrealizowano z budżetów Miasta Tarnowa, Województwa Małopolskiego oraz Funduszy Norweskich.

fot. Artur Gawle

Podobne tematy

Send this to a friend