1 min. czytania

Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie będzie szkolić przyszłych psychologów. Nowy kierunek to świetna wiadomość

Tarnów wiadomości. Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie rozwija się w najlepsze. Tarnowska uczelnia, która kilka tygodni temu rozpoczęła inauguracyjny rok akademicki po nową nazwą już niebawem może stać się Akademią Tarnowską. Awans zdecydowanie zwiększy prestiż placówki. Oprócz tej możliwości ANS może się pochwalić kolejną bardzo dobrą informacją. Od przyszłego roku akademickiego w Tarnowie można będzie studiować psychologię!

Uczelnia uzyskała już wszystkie wymagane prawem zgody do uruchomienia jednolitych, stacjonarnych studiów magisterskich na tym właśnie kierunku. Nabór rozpocznie się późną wiosną.

To także duży prestiż dla nas jako Uczelni. Psychologia jest bowiem jednym z najbardziej pożądanych i najchętniej wybieranych przez studentów kierunków. Warto pamiętać także o tym, że nasza dobra passa trwa już od dłuższego czasu. Przecież w tym roku uruchomiliśmy nie mniej prestiżowe Prawo, a także przeszliśmy z sukcesem pierwszą ewaluację naukową w dwóch dyscyplinach, co otworzyło nam drogę do stania się Akademią Tarnowską – mówi Rektor ANS w Tarnowie, dr hab. Małgorzata Kołpa, prof. Uczelni.

Do wyboru będą dwa bloki obieralne: Psychologia w edukacji oraz Psychologia w sporcie. Wykładowcami na tym drugim bloku będą niezwykle cenieni specjaliści, m.in.: Kamil Wódka (psycholog m.in. Kamila Stocha, Łukasza Piszczka i Szymona Kołeckiego), Marzanna Herzig (obecnie pracuje m.in. z Dawidem Kubackim), a wolę wsparcia nowego kierunku w ofercie ANS zadeklarował także prof. Jan Blecharz, który współpracował m.in. z Adamem Małyszem.

fot. anstar.edu.pl

Poprzedni wpis

ArtFest Festival wraca do Tarnowa! Będzie masa atrakcji

Następny wpis

Żabno: IV Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego [ZDJĘCIA]

Ostatnio dodany przez Blog

Send this to a friend