1 min. czytania

Żabno: IV Powiatowy Dzień Pracownika Socjalnego [ZDJĘCIA]

W Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbyła się uroczysta gala z okazji IV Powiatowego Dnia Pracownika Socjalnego, która zorganizowana została przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie i samorząd gminy Żabno. Była okazją do podziękowań za dla tych, którzy w naszym powiecie pomagają innym ludziom za wykazywaną cierpliwość i wielkie serce.

– Pracownicy socjalni wykonują naprawdę bardzo odpowiedzialną pracę, w której trzeba się wykazać wielką empatią, zrozumieniem, ale również wielką cierpliwością. Dziś jest odpowiedni dzień do tego, aby wyrazić szacunek i uznanie dla ich pracy – powiedział starosta tarnowski Roman Łucarz.

Dla nas to bardzo ważne święto – chcemy uhonorować te wszystkie osoby, które świadczą pomoc w terenie, świadczą pomoc psychologiczną, prawną i taką dosłowną materialną – powiedziała Marta Herduś, burmistrz Żabna.

Podziękowania pracownikom socjalnym składali też obecni na uroczystości posłowie Anna Pieczarka i Wiesław Krajewski, wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz, wicestarosta Jacek Hudyma, etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Irena Kusion i radna powiatowa Grażyna Karaś oraz dyrektor PCPR w Tarnowie Anna Górska.

Podczas gali zostały wręczone symboliczne statuetki przedstawicielom wszystkich ośrodków niesienia pomocy w powiecie tarnowskim.

Wydarzenie uświetnił zespół szkolno – parafialny „EWENEMENT” z Niedomic.

Fot. Paweł Topolski

Poprzedni wpis

Akademia Nauk Stosowanych w Tarnowie będzie szkolić przyszłych psychologów. Nowy kierunek to świetna wiadomość

Następny wpis

Praca na pół etatu w Tarnowie. Czy warto?

Ostatnio dodany przez Blog

Send this to a friend