27 czerwca 2026 roku w ogrodzie przy ul. Jarzębinowej 9 odbył się piknik zorganizowany przez Grupę Azoty. Od godz. 11 do 17 uczestnicy mogli skorzystać z programu, który obejmował pokazy taneczne i sportowe (judo, karate, crossfit, futbol amerykański), występy wokalistów z Pałacu Młodzieży, koncert Orkiestry Dętej Grupy Azoty, pokazy robotyki oraz wozy strażackie. Dla najmłodszych przygotowano dedykowane atrakcje, a dodatkowo przeprowadzono bezpłatne badania medyczne i akcję znakowania rowerów.
fot. Artur Gawle










































