Zapisy na półkolonie w ekspresowym tempie i przez internet. Trzymajcie rękę na pulsie

2 czytania

Dokładnie 31 godzin będzie działał system, za pomocą którego rodzice będą mogli zapisać swoje pociechy na tegoroczne półkolonie. Będą mogły wziąć nich udział dzieci zamieszkałe na terenie Tarnowa lub uczące się w naszym mieście.

Rejestracja online prowadzona będzie poprzez stronę edunet.tarnow.pl. System zacznie działać w środę 5 maja od godziny 8. Nazajutrz, w czwartek 6 maja o godzinie 15 zakończy pracę.

Naborem w pierwszej kolejności objęte zostaną dzieci klas I-VI, w przypadku wolnych miejsc będzie można zapisać uczniów klas VII i VIII.

Półkolonie rozpoczną się w pierwszy poniedziałek wakacji w trzech dziesięciodniowych turnusach. Dzieci będą przebywały pod opieką pedagogów w godzinach od 7:00 do 16:00. Otrzymają też trzy posiłki drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Jeśli sytuacja epidemiczna się ustabilizuje, wzorem lat poprzednich będą realizowane zajęcia sportowe, wyjścia na pływalnię czy spacery po mieście. Maksymalnie jedną grupę będzie tworzyło dwanaścioro podopiecznych.

Odpłatność za półkolonię wynosi 480 zł . Posiadacze Karty Tarnowskiej Rodzinymogą liczyć na 10-procentowy rabat. Dodajmy, że Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci autystycznych będzie prowadził zapisy dla swoich uczniów we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje na temat naboru znaleźć można pod linkiem:

http://edunet.tarnow.pl/res/edunet_portal/zarz_dzenie_181_2021_dotycz_ce_p__kolonii.pdf

 

Łukasz Winczura, fot. ilustracyjne Artur Gawle

dodaj komentarz

Your email address will not be published.