Tarnów: dwie kolizje w ciągu kilkunastu minut

1 min czytania
Jak informuje tarnowska policja wczoraj w godzinach rannych na skrzyżowaniu ulic Niedomickiej i Mroźnej kierowca niebieskiej mazdy nie zastosował się do znaku STOP i uderzył w bok samochodu ciężarowego. W wyniku tej kolizji 82-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego został przetransportowany do tarnowskiego szpitala z urazem głowy. Skrzyżowanie w tym miejscu było częściowo zamknięte dla ruchu, a ruchem kierowali strażacy, którzy przyjechali na miejsce.
Policjanci wydziału ruchu drogowego tarnowskiej komendy na podstawie relacji świadków oraz zapisów kamer ustalili jego przebieg zdarzenia. Starszy mężczyzna przyznał się do spowodowania tej kolizji i przyjął mandat karny. Okazało się jednak, że to nie jedyne w tym dniu jego wykroczenie. Kilkanaście minut wcześniej w Mościcach uszkodził swoim samochodem zaparkowanego przy ulicy Akacjowej citroena i odjechał. Ta kolizja również została zakończona mandatem karnym.
Wobec mężczyzny policjanci wystosują wniosek o sprawdzenie psychofizyczne, który zostanie skierowany do właściwego urzędu komunikacji.
Źródło: materiały policji

dodaj komentarz

Your email address will not be published.