Restauracja otwiera się w asyście prawnika. “Panów policjantów będę prosił o poczekanie na zewnątrz”. W Tarnowie w sobotę będą czynne dwa kluby

Tarnów – Kraków. – Zakładamy, że będziemy mieli wizytę policji, wizytę sanepidu jak to było w innych miejscach. Jest to stresujące, ale w tym momencie jest albo wóz, albo przewóz – nie ma wątpliwości Bartosz Lewicki, właściciel restauracji CARL&BART w Krakowie. Wobec braku rządowego wsparcia i przedłużającego się lockdownu postanowił otworzyć lokal z zachowaniem wszelkich restrykcji sanitarnych.
Zobacz wideo:

Na miejscu personelowi i klientom wsparcia na okoliczność wizyty policji i sanepidu udziela prawnik Paweł Śliz. Jak deklaruje, desperacja przedsiębiorców z branży gastronomicznej go nie dziwi. – Sytuację porównałbym do agonalnie chorego pacjenta, który nie może liczyć na pomoc lekarza, nie może liczyć na pomoc rządu i musi leczyć się sam – tłumaczy.

W Tarnowie w najbliższą sobotę otwierają się dwa kluby: Blue Velvet Club i 2face Music Club. “Z ogromną przyjemnością informujemy, że po bardzo długiej przerwie wracamy dla Was! Ile można siedzieć w domu, wystarczy! – można przeczytać na profilach społecznościowych obu tarnowskich klubów.
“Nie zmuszamy, zapraszamy. Działamy zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej, dlatego prosimy o stosowanie się do wytycznych” – informuje właściciel klubów.

Start typing and press Enter to search

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.