1 min. czytania

Policjanci z Żabna przechwycili prawie 4 kilogramy marihuany

Tarnów wiadomości. Praca operacyjna policjantów żabieńskich policjantów doprowadziła do zatrzymania 47-latka, który w swoim domu posiadał spory magazyn narkotyków. Policjanci zabezpieczyli ponad 3,7 kilograma marihuany. Mężczyzna odpowie przed tarnowskim sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

„Kryminalni” z komisariatu w Żabnie wpadli na trop mężczyzny posiadającego duże ilości narkotyków. 47-latek przechowywał marihuanę w swoim domu, na terenie gminy Radłów. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń, policjanci zabezpieczyli ponad 3700 gramów tego narkotyku. Szacuje się, że z takiej ilości marihuany mógłby wytworzyć ponad 14 tysięcy dealerskich działek i zarobić ponad 90 tysięcy złotych.
 
47-latek został zatrzymany, a podczas przesłuchania usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, do którego się przyznał. Grozi za to do 10 lat pozbawienia wolności, co „gwarantuje” mu Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii.
 
Prokuratura Rejonowa w Tarnowie, po analizie zgromadzonych dowodów zastosowała wobec niego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. Zabezpieczone narkotyki wraz z aktami sprawy zastaną przekazane sądowi.
 
Źródło: KMP w Tarnowie
Poprzedni wpis

Przy ul. Piekarskiej w Tarnowie już świątecznie. Rozpoczął się dwudniowy kiermasz [WIDEO, ZDJĘCIA]

Następny wpis

Huczna premiera pierwszego spektaklu seniorów z Vesny [ZDJĘCIA]

Ostatnio dodany przez Blog

Send this to a friend