Tarnów: pomóżmy Karolinie w walce o życie!

1 min czytania

Karolina to 28-letnia tarnowianka. Życie aktywnej na co dzień dziewczyny zmieniło się w jednej chwili. W sierpniu 2019 r. usłyszała diagnozę – rak.

W jej codzienność wkroczył nowotwór złośliwy o nieznanym punkcie wyjścia, bez możliwości wykonania operacji. – W momencie, kiedy dowiedziałam się o raku, przerzuty były już w wielu miejscach. Od razu wiedziałam, że sytuacja jest poważna i skomplikowana. Obecnie jestem w trakcie 3 cyklu chemioterapii. Mimo intensywnego leczenia wyniki badań są z miesiąca na miesiąc coraz gorsze, a bolesna i męcząca chemioterapia nie przynosi rezultatów – mówi o swojej sytuacji Karolina Bojarska.

28-latka zimę spędzała na snowboardzie, by w lecie zamienić ją na deskę surfingową. Teraz prosi o pomoc – zbiera na leczenie, które nie jest refundowane przez NFZ.

Każdy może wesprzeć ją przekazując 1% swojego podatku – numer KRS Fundacji: 0000428288, cel szczegółowy: KAROLINA BOJARSKA.

Ci, którzy już rozliczyli swoje PIT-y, a chcieliby wspomóc Karolinę darowizną – mogą przekazać dowolną kwotę na subkonto: 25 1050 1575 1000 0090 9712 1306 z tytułem KAROLINA BOJARSKA. Odbiorca przelewu to „Fundacja – Pomóż Walczyć o Życie”.

dodaj komentarz

Your email address will not be published.