Tarnów: zwłoki w Wątoku. Tożsamość zmarłego ustalona

1 min czytania

Spacerowicz, który wczoraj przed południem przechodził ulicą Dąbrowskiego w Tarnowie, niespodziewanie natknął się na leżące w potoku w okolicy mostu zwłoki. Od razu powiadomił policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum, którzy na miejscu pojawili się razem z prokuratorem. Tarnowscy policjanci ustalili już tożsamość mężczyzny.

Ciało mężczyzny pokryte było błotem, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę ostatnie częste i intensywne opady deszczu oraz ulewy. Zwłoki zostały zabezpieczone w zakładzie patomorfologii tarnowskiego szpitala do badania sekcyjnego. Jego celem jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie co było bezpośrednią przyczynę śmierci. Przy zmarłym nie znaleziono dokumentów, więc policjanci skupili się na ustalaniu jego tożsamości. Jeszcze tego samego dnia wpadli na trop kim może być zmarły. Dzisiaj jego tożsamość została potwierdzona.

Śledztwo w sprawie śmierci 47-latka, prowadzącego wędrowny tryb życia, nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Tarnowie. Pod uwagę brane są wszystkie możliwe wersje zdarzeń. Na razie nic nie wskazuje, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

Źródło: materiały policji

Fot. ilustracyjne Artur Gawle

dodaj komentarz

Your email address will not be published.