Dziś u nas:

Tarnów informacje

Hodowca konopi zatrzymany. W domu miał prawie 3 kilogramy suszu

Tarnów wiadomości. Na terenie powiatu tarnowskiego doszło do zatrzymania 40- letniego mężczyzny, który na terenie swojej posesji sadził konopie indyjskie. Mundurowi dodatkowo w domu znaleźli pokaźną ilość gotowego suszu.

Tarnowscy policjanci dowiedzieli się o plantacji konopi indyjskiej na jednej z posesji w powiecie tarnowskim. Mundurowi zatrzymali 40- letniego mężczyznę, który odpowiedzialny był za krzewy oraz posiadał w swoim domu jednorodzinnym dużą ilość gotowej marihuany.

Zatrzymany część suszu miał przygotowaną w domu, a część dalej rosła na zewnątrz. 3 kg marihuany podchodzi pod zarzut posiadania znacznej ilości narkotyku. Mężczyzna będzie odpowiadać z wolnej stopy, przyznał się do czynu i dobrowolnie poddał karze. Postępowanie nie ma żadnych przeciwskazań do dalszego prowadzenia i przedstawiania zarzutu przed sądem – mówi dla IKC asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej policji.

40- latkowi za posiadanie znacznej ilości konopi indyjskiej, która w Polsce jest zakazana, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. ilustracyjne / pixabay

Podobne tematy

Send this to a friend