1 min. czytania

Aniołki Solskiego zaprosiły przyjaciół, żeby wspierać Teatr. Już w ten weekend wyjątkowy, charytatywny koncert.

4 i 5 lutego w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie wybrzmią szczególne koncerty z polską muzyką filmową w wykonaniu Aniołków Solskiego i Przyjaciół ze środowiska kultury w Tarnowie.

Już cieszymy się na spotkanie z naszymi fanami podczas kolejnej odsłony Aniołków. Jestem przekonana, że dostarczymy Państwu kilku niespodzianek – mówi Matylda Baczyńska, dyrektor artystyczna i jeden z Aniołków Solskiego. Tym razem do udziału w koncercie zaprosiliśmy naszych Przyjaciół, także czeka na Państwa kilka bardzo intrygujących duetów. Jak zawsze podczas koncertu Aniołków będzie można komuś pomóc finansowo – tym razem będzie to nasz teatr. Zebrane datki za zamówione piosenki zasilą fundusz na czerwcową premierę w Solskim.

Aniołki Solskiego w składzie Matylda Baczyńska, Monika Wenta i Piotr Niedojadło wzięli na warsztat muzykę z polskich filmów i seriali i przygotowali bardzo różnorodny program, pełen emocji i muzycznych wspomnień. Jeśli chodzi o instrumentarium, to w większości utworów można się spodziewać charakterystycznego dla „Aniołków…” brzmienia, czyli klawisze, bas, ukulele, ale kilka aranżacji może zaskakiwać. Wśród tytułów, które będzie można usłyszeć pojawią się m.in: „Wielka Miłość” z filmu „Uprowadzenie Agaty”, „Kołysankę Rosemary” z filmu „Dziecko Rosemary”, „Ruchome piaski” z filmu „Nocne graffiti”, „Deszcze Niespokojne” z serialu „Czterej Pancerni i Pies” i wiele innych.

4 lutego, o 18:00 na Dużej Scenie wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpią: Zespół MONK, Żeński Kwartet Smyczkowy Con Affetto, wokaliści Natalia Zmarzły, Sławek Ramian, Beata Kania – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej wraz z pracownikami, Marcin Skóra – właściciel firmy EMES i partnerzy, Sławek Brotaj – V-ce Prezes Fundacji EMES i Przyjaciele, Tadeusz Trytek – zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, Lidia Jaźwińska –  Redaktor Niezależnego Serwisu Informacyjnego KADR, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni – młodzież ze spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”. 

5 lutego, o 18:00 na Dużej Scenie wraz z Aniołkami Solskiego w duetach wystąpią: Natalia Zmarzły, Marcin Skóra, Sławek Brotaj, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej Beata Kania wraz z pracownikami, Tadeusz Trytek, Lidia Jaźwińska, Artur Gawle – fotoreporter, podopieczni PSONI Koło w Tarnowie oraz Młodzi i Zdolni. 

źródło: Teatr im L. Solskiego, fot. Paweł Topolski

Artur Gawle

Artur Gawle - fotoreporter. Odpowiedzialny za galerie i pojedyncze zdjęcia w całej grupie Ilustrowanego Kuriera Codziennego.

Poprzedni wpis

Tarnowianie nie zawiedli. Rekordowa zbiórka WOŚP, a to jeszcze nie koniec!

Następny wpis

Żywiołowy spektakl na scenie „Solskiego” [DUŻO ZDJĘĆ]

Ostatnio dodany przez Blog

Send this to a friend