niedziela, 27 lip 2025
  • Zachowane
  • Historia
Tarnów wiadomości
  • Materiały Partnerów
  • Ogłoszenia nieruchomości
  • Nowe Mosty/UA
  • Grupa KNC
  • 🔥
  • Tarnów
  • IKC.PL
  • Powiat tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski Magazyn IKC
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
Tarnów wiadomościTarnów wiadomości
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Search
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Masz już konto? Zaloguj się
Obserwuj nas
© 2025 – IKC sp. z o.o. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)
Tarnów wiadomości > Blog > Tarnów informacje > „Muzyka Szarych Ludzi”: koncert muzyki rozrywkowej w Tarnowie
Tarnów informacje

„Muzyka Szarych Ludzi”: koncert muzyki rozrywkowej w Tarnowie

Tarnów wiadomości
Ostatnia aktualizacja: 26 sierpnia, 2024 6:32 am
Tarnów wiadomości
Udział
Fot. Artur Gawle
SHARE

Fundacja Ottima Musica z siedzibą w Tarnowie zaprasza na koncert muzyki rozrywkowej pod nazwą „Muzyka Szarych Ludzi”. Wydarzenie odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 18 w Sali Koncertowej ZSM w Tarnowie. Program stanowi zwieńczenie kilkudniowych prób młodzieżowej orkiestry, w której grają muzycy w wieku od 13 do 26 lat.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć niepopularne, lecz oryginalne utwory młodych artystów z całej Polski, a także premiery nowych kompozycji. Na scenie zabrzmią aranżacje orkiestrowe m.in. Weroniki Cieślik, Jakuba Magiera z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Łucji Kani, Miłosza Skrzeka z Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie, zespołu Sad Smiles oraz twórców takich jak Andrzej Biliński, Damian Lis i Arek Kłusowski. Aranżacjami zajmują się m.in. Miłosz Skrzek, Aleksander Brighton z ZSM Tarnów oraz Hania Derej z Akademii Muzycznej w Amsterdamie i Krakowie.

- reklama -
Ad imageAd image

Choć koncert jest darmowy, wymagana jest rezerwacja wejściówek, które można nabyć poprzez stronę fundacji: fundacja-ottima-musica.com lub bezpośrednio w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie.

ZAZNACZONE: ikc, ikc tarnów, ilustrowany kurier codzienny tarnów, koncert, muzyka rozrywkowa, tarnów, tarnow ikc, tarnów wiadomości, wiadomości z regionu
Udostępnij ten artykuł
Facebook Twitter Email Copy Link
Poprzedni artykuł Ostatnia potańcówka pod Ratuszem tego lata [zdjęcia]
Następny artykuł Drugi półfinał na korzyść „Jaskółek”. Żużlowcy awansowali do finału

To jeszcze przeczytaj

Tarnów informacje

Żużel: kolejny kryzys w tarnowskim klubie. Czy pieniądze z Województwa Małopolskiego trafią do zawodników?

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

„Urwis” na letnim ekranie w Mościcach [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Tarnów informacje

Zakończenie festiwalu jazzu z paradą i nowym maszkaronem [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Tarnów informacje

„Słonie” przegrały w Krakowie 2:0 z Cracovią

Przez Tarnów wiadomości
Poprzedni Następny
Tarnów wiadomości
Facebook Youtube Instagram

Tarnow.ikc.pl to tarnowski dodatek Ilustrowanego Kuriera codziennego. IKC to nowoczesne medium pełne znakomitej jakości zdjęć i tekstów. Znajdziecie u nas także bieżące informacje nie tylko z Tarnowa, ale i całego regionu tarnowskiego.

Z dnia na dzień liczba naszych czytelników rośnie, czyniąc portal doskonałym miejscem ludzi, którym leży na sercu dobro miasta i regionu.

© 2024 – IKC sp. z o.o.
Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)

Wydawca: KNC GROUP na licencji IKC sp. z o.o.
Redakcja w Tarnowie: 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 7

tel.: 600-015-060; e-mail: redakcja@ikc.pl; tarnow.ikc.pl.

Polityka prywatności

Welcome Back!

Sign in to your account

Zgubiłeś hasło?