sobota, 26 lip 2025
  • Zachowane
  • Historia
Tarnów wiadomości
  • Materiały Partnerów
  • Ogłoszenia nieruchomości
  • Nowe Mosty/UA
  • Grupa KNC
  • 🔥
  • Tarnów
  • IKC.PL
  • Powiat tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski Magazyn IKC
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
Tarnów wiadomościTarnów wiadomości
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Search
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Masz już konto? Zaloguj się
Obserwuj nas
© 2025 – IKC sp. z o.o. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)
Tarnów wiadomości > Blog > Tarnów informacje > Tarnowskie siatkarki przegrywają w ostatnim sparingu przed inauguracją ligi
Tarnów informacje

Tarnowskie siatkarki przegrywają w ostatnim sparingu przed inauguracją ligi

Karol Garncarz
Ostatnia aktualizacja: 25 października, 2022 1:03 pm
Karol Garncarz
Udział
SHARE

Tarnów wiadomości. Za tarnowskimi siatkarkami ostatnie sparingowe przetarcie przed rozpoczęciem Tauron Ligi. Mimo zaciętego starcia podopieczne Marcina Wojtowicza uległy rywalkom z Bielska-Białej.

Siatkarki Roleski Grupy Azoty ANS Tarnów mają za sobą mocne przygotowania do startu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Tegoroczny beniaminek rozegrał wiele sesji sparingowych by być jak najlepiej przygotowanym do startu Tauron Ligi. Podopieczne Marcina Wojtowicza dwukrotnie miały piłkę meczową, ale finalnie po pięciosetowej walce uległy rywalkom BKS Bostiku 2:3.

- reklama -
Ad imageAd image

Roleski Grupa Azoty ANS: Katarzyna Marcyniuk, Marta Łyczakowska, Yulia Gerasymova, Klaudia Świstek, Gabriela Ponikowska, Wiktoria Kowalska, Aleksandra Żurawska (libero) oraz Nikolina Lukić, Aleksandra Szczepańska, Wiktoria Szumera, Magdalena Ociepa, Anna Pawłowska (libero).

Sezon Tauron Ligi rozpoczyna się już w najbliższy weekend. Siatkarki Roleski Grupy Azoty ANS Tarnów w pierwszym wyjazdowym meczu zmierzą się z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz.

- Reklama -
Ad image

fot. Artur Gawle

ZAZNACZONE: ikc tarnów, Marcin Wojtowicz, Roleski Grupa Azoty ANS Tarnów, Tarnów IKC, wiadomości z regionu, wiadomości z tarnowa
Udostępnij ten artykuł
Facebook Twitter Email Copy Link
Poprzedni artykuł Wypadek na obwodnicy Wojnicza. Poszkodowana osoba trafiła do szpitala
Następny artykuł Trwa budowa pętli dla autobusów przy rondzie Niepodległości. Zdążą przed Igrzyskami Europejskimi?

To jeszcze przeczytaj

Tarnów informacje

„Urwis” na letnim ekranie w Mościcach [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Tarnów informacje

Zakończenie festiwalu jazzu z paradą i nowym maszkaronem [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Tarnów informacje

„Słonie” przegrały w Krakowie 2:0 z Cracovią

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

Nowy sposób na porządek w Tarnowie? Przepełnione kosze na śmieci można zgłaszać przez SMS

Przez Tarnów wiadomości
Poprzedni Następny
Tarnów wiadomości
Facebook Youtube Instagram

Tarnow.ikc.pl to tarnowski dodatek Ilustrowanego Kuriera codziennego. IKC to nowoczesne medium pełne znakomitej jakości zdjęć i tekstów. Znajdziecie u nas także bieżące informacje nie tylko z Tarnowa, ale i całego regionu tarnowskiego.

Z dnia na dzień liczba naszych czytelników rośnie, czyniąc portal doskonałym miejscem ludzi, którym leży na sercu dobro miasta i regionu.

© 2024 – IKC sp. z o.o.
Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)

Wydawca: KNC GROUP na licencji IKC sp. z o.o.
Redakcja w Tarnowie: 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 7

tel.: 600-015-060; e-mail: redakcja@ikc.pl; tarnow.ikc.pl.

Polityka prywatności

Welcome Back!

Sign in to your account

Zgubiłeś hasło?