1 min. czytania

Tarnowski żłobek wśród najlepszych w Polsce! Zdobył wyróżnienie w ważnym konkursie

Tarnów wiadomości. Ta informacja powinna ucieszyć wszystkich rodziców, których pociechy uczęszczają do Żłobka nr 3 w Tarnowie. Ten został nagrodzony wyróżnienie w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie.

Tarnowski Żłobek nr 3 otrzymał wyróżnienie w konkursie „Żłobek Roku”. Ogłoszono to w stolicy podczas piątej edycji Ogólnopolskiej Konferencji „Żłobki i Kluby Dziecięce 2022”. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych.

Konkursowej ocenie podlegały między innymi metody pracy z dziećmi, kreatywność i innowacyjność opiekunów oraz żywienie dzieci w placówce.

– Jest to ogromne wyróżnienie dla całego Zespołu. To potwierdzenie, że mamy wspaniały personel, zaangażowany w swoją pracę, dla którego dobro dziecka jest najważniejsze. Cieszymy się, że nasze wysiłki, które wkładamy w codzienną pracę na rzecz najmłodszych zostały zauważone i docenione na szczeblu ogólnopolskim – podsumowała sukces, dyrektorka Zespołu Żłobków Magdalena Sorokiewicz, cytowana przez miejski portal.

Nagrodzona placówka znajduje się na ul. Goslara 5 w Tarnowie. 

Oprócz Żłobka nr 3 w konkursie brał udział również inna placówka z Tarnowa – Żłobek nr 1. 

Fot. Fb.com/ Zespół Żłobków w Tarnowie 

Poprzedni wpis

Gospodynie z gminy Wojnicz odwiedziły Belweder. Gościła ich Pierwsza Dama [ZDJĘCIA]

Następny wpis

Zjeżdżalnia w Parku Wodnym chwilowo nieczynna. TOSiR reaguje na skargi klientów?

Ostatnio dodany przez Blog

Send this to a friend