Tarnowski teatr daje szansę amatorom. Rusza casting do najnowszego spektaklu

Tarnów wiadomości. To szansa dla fanów teatru, którzy chcą spróbować swoich sił w nowej roli. Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie ogłasza casting na role do spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza”. Poszukiwana jest młodzież i kobiety w wieku od 30 do 50 lat.

Spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza” będzie familijną premierą na Dzień Teatru, w marcu 2022 roku. Próby rozpoczną się już w styczniu – zapowiada Matylda Baczyńska dyrektor artystyczna.

Do udziału w przesłuchaniach zaproszono kobiety od 30 do 50 lat, a także młodzież w wieku od 14 do 16 lat. Spośród zgłoszonych uczestników jury będzie chciało wyłonić dwie panie oraz kilka osób do zagrania grupy przyjaciół. Teatr zachęca, by w castingu wzięli udział np. znajomi z jednej klasy. 

Osoby, które będą chciały wziąć udział w castingu proszone są o przygotowanie jednej, wybranej przez siebie piosenki z podkładem muzycznym albo a capella. 

Przesłuchania odbędą się w dwóch terminach w tarnowskim teatrze. Pierwszy, skierowany do młodzieży odbędzie się we czwartek, 13 stycznia o godz. 14:00. Drugi, dzień później, 14 stycznia od godziny 15:00 to casting na role żeńskie. 

Formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: sekretariat@teatr.tarnow.pl do 10 stycznia 2022 r. do godz.14:00  (w przypadku dużej ilości zgłoszeń dyrekcja teatru zwróci się z odpowiedzią do wybranych osób). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (14) 688 32 88.

Źródło: Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie
Fot. Artur Gawle

Start typing and press Enter to search

Send this to a friend