sobota, 7 cze 2025
  • Zachowane
  • Historia
Tarnów wiadomości
  • Materiały Partnerów
  • Ogłoszenia nieruchomości
  • Nowe Mosty/UA
  • Grupa KNC
  • 🔥
  • Tarnów
  • IKC.PL
  • Powiat tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski Magazyn IKC
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
Tarnów wiadomościTarnów wiadomości
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Search
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Masz już konto? Zaloguj się
Obserwuj nas
© 2024 – IKC sp. z o.o. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)
Tarnów wiadomości > Blog > Tarnów informacje > Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie otrzyma nowoczesne urządzenia cyfrowe [ZDJĘCIA]
Tarnów informacje

Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie otrzyma nowoczesne urządzenia cyfrowe [ZDJĘCIA]

Tarnów wiadomości
Ostatnia aktualizacja: 14 marca, 2022 2:17 pm
Tarnów wiadomości
Udział
SHARE

Tarnów wiadomości. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowie, jako jedyna z tarnowskich placówek, zakwalifikowała się do pilotażowego programu „Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” prowadzonego przez województwo małopolskie. Tarnowska „ósemka” wśród 22 małopolskich szkół otrzymała umowę na zakup urządzeń, pomocy dydaktycznych i oprogramowania.  

- reklama -
Ad imageAd image

Jak podkreślała Marta Malec-Lech z zarządu województwa małopolskiego:  celem projektu jest wprowadzanie do małopolskich szkół nowoczesnych rozwiązań, elementów nauczania metodą STEAM oraz wykorzystywanie koncepcji Kompetencji 4.0. Szkoły otrzymają nie tylko fundusze na zakup sprzętu, ale zostaną również objęte wsparciem. 

22 placówki, które biorą udział w projekcie, staną się szkołami modelowymi.

Fot. Paweł Topolski

- Reklama -
Ad image

 

 

 

ZAZNACZONE: cyfryzacja małopolskich szkół, ikc, ikc tarnów, ilustrowany kurier codzienny tarnów, małopolska, sp nr 8 w tarnowie, szkoła podstawowa nr 8 w tarnowie, szkoły modelowe, wiadomości z regionu, wiadomości z tarnowa, województwo małopolskie
Udostępnij ten artykuł
Facebook Twitter Email Copy Link
Poprzedni artykuł Szachowi mistrzowie walczyli o puchar starosty tarnowskiego [ZDJĘCIA]
Następny artykuł Dramatyczny wypadek ukraińskiej rodziny na węźle A4 w Brzesku. Nie żyje kierowca

To jeszcze przeczytaj

Tarnów informacjeUncategorized

Spotkanie z Bogusławem Lindą po projekcji „Przypadku” [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Tarnów informacje

Tysiące dzików do odstrzału – Małopolska broni się przed wirusem

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

Tarnów w centrum uwagi. Rozmowa o najnowszym atlasie historycznym miasta

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

Tango w szkole – uczniowie poznają Kantora [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Poprzedni Następny
Tarnów wiadomości
Facebook Youtube Instagram

Tarnow.ikc.pl to tarnowski dodatek Ilustrowanego Kuriera codziennego. IKC to nowoczesne medium pełne znakomitej jakości zdjęć i tekstów. Znajdziecie u nas także bieżące informacje nie tylko z Tarnowa, ale i całego regionu tarnowskiego.

Z dnia na dzień liczba naszych czytelników rośnie, czyniąc portal doskonałym miejscem ludzi, którym leży na sercu dobro miasta i regionu.

© 2024 – IKC sp. z o.o.
Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)

Wydawca: KNC GROUP na licencji IKC sp. z o.o.
Redakcja w Tarnowie: 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 7

tel.: 600-015-060; e-mail: redakcja@ikc.pl; tarnow.ikc.pl.

Polityka prywatności

Welcome Back!

Sign in to your account

Zgubiłeś hasło?