Siemiechów: groźny wypadek. Wezwano na miejsce Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

1 min czytania
Wczoraj po południu na drodze wojewódzkiej W980 w Siemiechowie miał miejsce bardzo groźny wypadek samochodowy. BMW serii 7 kierowane przez 18-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego wpadło w poślizg i uderzyło bokiem w metalowe elementy infrastruktury drogowej. Na miejscu konieczna była interwencja strażaków oraz ratowników medycznych.
Jeden z podróżujących był nieprzytomny i konieczne było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrało rannego do krośnieńskiego szpitala. Pozostałych dwóch pasażerów, rówieśników zostało przetransportowanych do tarnowskiego szpitala, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Droga w miejscu wypadku była częściowo zablokowana, a ruch odbywał się w sposób wahadłowy.
Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz zebrali dowody, które będą wykorzystane w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym. 18-letni kierowca bmw był trzeźwy. Jego rówieśnik zabrany helikopterem ma poważne obrażenia klatki piersiowej i pozostaje w szpitalu w Krośnie.
Źródło: materiały policji

dodaj komentarz

Your email address will not be published.