Policja poszukuje świadków potrącenia 77-latka. Do zdarzenia doszło przy ul. Kościuszki w Tarnowie

Tarnów wiadomości. Policja poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło 7 września, tuż po godzinie 15:00 w Tarnowie przy ul. Kościuszki. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, pod domem handlowym „Świt” doszło do potrącenia 77-latka.

Podczas przechodzenia na drugą stronę jezdni (od strony ulicy Kościuszki w stronę „Świtu”) starszy pan został uderzony. 77-latek wywrócił się i znalazł pod pojazdem, doznając potłuczeń.
 
Kiedy mężczyźnie udało się wydostać spod pojazdu, podszedł do kierującego, który odsunął szybę, przeprosił i odjechał. Kierowca nie zapytał, czy pokrzywdzonemu potrzebna jest jakakolwiek pomoc.
 
Sprawca to mężczyzna w wieku 20-40 lat, prawdopodobnie o rudym kolorze włosów i możliwym zaroście na twarzy.
 
Osoby, które były świądami zdarzenia lub posiadają informacje, mogące przyczynić się do zidentyfikowania kierowcy lub pojazdu którym się poruszał, prosimy o kontakt z Komenda Miejską Policji w Tarnowie pod numerami telefonu 47 831 1220 lub całodobowym numerem alarmowym 112.
 
KMP w Tarnowie

Start typing and press Enter to search

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.