niedziela, 8 cze 2025
  • Zachowane
  • Historia
Tarnów wiadomości
  • Materiały Partnerów
  • Ogłoszenia nieruchomości
  • Nowe Mosty/UA
  • Grupa KNC
  • 🔥
  • Tarnów
  • IKC.PL
  • Powiat tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski Magazyn IKC
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
Tarnów wiadomościTarnów wiadomości
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Search
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Masz już konto? Zaloguj się
Obserwuj nas
© 2024 – IKC sp. z o.o. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)
Tarnów wiadomości > Blog > Tarnów informacje > Pijany Białorusin staranował bariery energochłonne nad autostradą A4 [ZDJĘCIA]
Tarnów informacje

Pijany Białorusin staranował bariery energochłonne nad autostradą A4 [ZDJĘCIA]

Karol Garncarz
Ostatnia aktualizacja: 26 września, 2022 3:20 pm
Karol Garncarz
Udział
SHARE

Tarnów wiadomości. Po raz kolejny pijany kierowca stwarza zagrożenie na drodze. Tym razem obywatel Białorusi wjechał w bariery energochłonne na wiadukcie nad autostradą A4 w Wierzchosławicach.

- reklama -
Ad imageAd image

To mogło się tragicznie skończyć. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (25/26 września) w Wierzchosławicach. 34- letni obywatel Białorusi kierował osobowym fordem. Gdy znajdował się na wiadukcie nad autostradą A4 w Wierzchosławicach stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne.

Na miejscu zjawili się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że mężczyzna był pijany, a w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. Białorusin został zatrzymany. Grozi mu do 2 lat więzienia, 5 tysięcy grzywny oraz 3 – letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Na miejscu pracowała również jednostka OSP Wierzchosławice. Druhowie zajęli się szkodami spowodowanymi przez nieroztropnego kierowcę.

- Reklama -
Ad image

fot. OSP Wierzchosławice

ZAZNACZONE: a4, ikc tarnów, tarnow ikc, wiadomości z regionu, wiadomości z tarnowa, wypadek
Udostępnij ten artykuł
Facebook Twitter Email Copy Link
Poprzedni artykuł Aleksandra Kałucka z Pucharem Świata! Świetne zakończenie sezonu bliźniaczek Kałuckich [ZDJECIA]
Następny artykuł Damian Kiwior wraca na ring żądny rewanżu. „Miasto Tarnów nie wspiera pięściarstwa” [WYWIAD]

To jeszcze przeczytaj

Tarnów informacjeUncategorized

Spotkanie z Bogusławem Lindą po projekcji „Przypadku” [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Tarnów informacje

Tysiące dzików do odstrzału – Małopolska broni się przed wirusem

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

Tarnów w centrum uwagi. Rozmowa o najnowszym atlasie historycznym miasta

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

Tango w szkole – uczniowie poznają Kantora [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Poprzedni Następny
Tarnów wiadomości
Facebook Youtube Instagram

Tarnow.ikc.pl to tarnowski dodatek Ilustrowanego Kuriera codziennego. IKC to nowoczesne medium pełne znakomitej jakości zdjęć i tekstów. Znajdziecie u nas także bieżące informacje nie tylko z Tarnowa, ale i całego regionu tarnowskiego.

Z dnia na dzień liczba naszych czytelników rośnie, czyniąc portal doskonałym miejscem ludzi, którym leży na sercu dobro miasta i regionu.

© 2024 – IKC sp. z o.o.
Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)

Wydawca: KNC GROUP na licencji IKC sp. z o.o.
Redakcja w Tarnowie: 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 7

tel.: 600-015-060; e-mail: redakcja@ikc.pl; tarnow.ikc.pl.

Polityka prywatności

Welcome Back!

Sign in to your account

Zgubiłeś hasło?