Ostatnie emocje w tym roku w Arenie Jaskółka. Tarnowscy szczypiorniści udanie zakończą rundę?

Karol Garncarz
Dodany przez
Karol Garncarz
Dodany przezKarol Garncarz
2 Min. Czytania

Tarnów wiadomości. Takiej rundy nie spodziewali się chyba najwierniejsi fani Grupy Azoty Unii Tarnów. Tarnowscy szczypiorniści widnieją w górnej części tabeli i mają szansę zakończyć jesienną rundę w udany sposób. Czas na mecz z Chrobrym Głogów.

Nie tak dawno sezon PGNiG Superligi startował, a już jesteśmy na jego półmetku. W Arenie Jaskółka piłkarze ręczni Grupy Azoty Unii Tarnów zakończą jesienną rundę rozgrywek. Podopieczni Tomasza Strząbały przystępują do spotkania w roli faworyta. Wysokie 5. miejsce w ligowej tabeli nie jest dziełem przypadku. Drużyna „Jaskółek” zdecydowanie odżyła po zmianie szkoleniowca, a początek sezonu można uznać za udany.

Piątkowe stracie z Chrobrym Głogów nie będzie należało do najłatwiejszych. Rywal w ligowej tabeli znajduje się na 7. lokacie i tylko czyha by zbliżyć się do rywali z Tarnowa. Goście odnieśli pięć zwycięstw oraz siedmiokrotnie schodzili z boiska pokonani. Tylko raz w meczu wyjazdowym udało im się wygrać.

Gospodarze określani przez dziennikarzy „rewelacją sezonu” nie będą chcieli ułatwić im zadania. Dużo dobrego wiatru może robić w piątkowy wieczór Taras Minotskyi, który w tym sezonie rzucił już 93 bramki. Zawodnik Unii znajduje się w kapitalnej formie i będzie chciał podwyższyć swój dorobek przed własną publicznością.

Początek meczu Grupa Azoty Unia Tarnów – Chrobry Głogów w piątek 9 grudnia o godzinie 19:00 w Arenie Jaskółka. Bilety do nabycia w kasie oraz online na stronie klubowej.

fot. Artur Gawle

Udostępnij ten artykuł