1 min. czytania

Nikodem Liro – z boiska w Niecieczy na scenę „Mam Talent” [WIDEO]

Tarnów wiadomości. Takie historie uwielbiamy! 15- letni Nikodem Liro z Niecieczy zachwycił jurorów swoim wykonem znanego polskiego artysty. Jego występ robi również furorę w serwisie Youtube, gromadząc ponad 120 tys. wyświetleń!

Nikodem Liro ma dopiero 15 lat, ale jego dojrzały głos już robi wrażenie. Nastolatek pierwsze szlify na scenie zdobywał występując w teatrze w Niecieczy w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie oraz w tarnowskim Pałacu Młodzieży. To nie pierwszy raz gdy Nikodem występuje przed szerszą publicznością. 15- latek ma za sobą występy m.in. w Filharmonii Krakowskiej w koncercie „W hołdzie Żołnierzom Wyklętym”.

Oprócz artystycznej pasji Nikodem kocha również piłkę nożną. Na co dzień gra w zespole Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w zespole U17. Połączenie piłkarskiej murawy i występu na scenie? Czemu nie. W pierwszym etapie programu „Mam Talent” zaprezentował jury piosenkę „Szczęście jest we mnie” Zbigniewa Wodeckiego. Utwór ten jest polską odpowiedzią na doskonale znany utwór „My Way” Franka Sinatry.

Wybrałem piosenkę „Szczęście Jest We Mnie” ponieważ jest bardzo bliski mojemu sercu. W tym utworze czuje się zawsze bardzo dobrze, pokazuję w nim głos i emocje które dla odbiorcy są bardzo ważne – mówi dla IKC Nikodem Liro.

Jurorzy byli pod wrażeniem wokalu młodego artysty i wszyscy byli „NA TAK”.

Sam udział udział w tym programie jest dla mnie już wielkim sukcesem. Wysyłając zgłoszenie marzyłem o tym aby stanąć na scenie tego programu. Udało mi się to z czego się bardzo cieszę. Podczas castingów w Warszawie chciałem się pokazać z jak najlepszej strony i myślę, że udało mi się to osiągnąć słuchając werdyktu jury, które było mną zachwycone – dodaje nastolatek.

Nikodem pożegnał się już w programem. Mimo, że pewnie przeszedł etap pierwszego castingu w późniejszym etapie programu jurorzy dokonali innych wyborów i zdolny wokalista nie znalazł się w 40 półfinalistów.

Zobaczcie występ zdolnego nastolatka z Niecieczy.

fot. YT/screenshot

Poprzedni wpis

„Hamlet.Legenda” od piątku na scenie tarnowskiego teatru [zdjęcia]

Następny wpis

Poważny pożar domu w powiecie dąbrowskim. Ogromne straty

Ostatnio dodany przez Blog

Send this to a friend