Kolizja trzech samochodów w Tarnowie

1 min czytania

Wczoraj przed godziną 13 na skrzyżowaniu ulic Warsztatowej, Krakowskiej i Zakładowej w Tarnowie doszło do groźnie wyglądającego zderzenia, w którym brały udział trzy samochody. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego tarnowskiej komendy, którego zadaniem było ustalenia przyczyn tego zdarzenia.

Wstępne ustalenia wskazały, że osoby biorące w nim udział nie doznały żadnych obrażeń. Następnie świadkowie oświadczyli, że kierujący oplem oraz seatem wjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle. Obaj kierowcy zamierzali kontynuować jazdę w lewą stronę, kierowca opla do centrum miasta, natomiast kierowca seata w kierunku zachodnim w stronę Krakowa.

Gdy oba pojazdy znajdowały się środku skrzyżowania, wjechał w nie kierowca czarnego bmw, który jadąc w kierunku centrum miasta, jak twierdził oślepiony słońcem, nie zauważył czerwonego światła. Zniszczone zostały jedynie pojazdy, a kierowcy wyszli z tego bez obrażeń. Sprawca tej, jak się okazało jedynie kolizji drogowej, został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a indywidualne konto kierowcy powiększyło się o dodatkowych 6 punktów karnych. Na skrzyżowaniu przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia.

Źrdło: materiąły policji

dodaj komentarz

Your email address will not be published.