czwartek, 28 sie 2025
  • Zachowane
  • Historia
Tarnów wiadomości
  • Materiały Partnerów
  • Ogłoszenia nieruchomości
  • Nowe Mosty/UA
  • Grupa KNC
  • 🔥
  • Tarnów
  • IKC.PL
  • Powiat tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski Magazyn IKC
Zmiana rozmiaru czcionkiAa
Tarnów wiadomościTarnów wiadomości
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Search
  • ikc.pl
  • Tarnów
  • Powiat Tarnowski
  • A to ciekawe
  • Tarnowski magazyn IKC
  • Kraków
  • Małopolska
Masz już konto? Zaloguj się
Obserwuj nas
© 2025 – IKC sp. z o.o. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)
Tarnów wiadomości > Blog > Tarnów informacje > Siódmy Letni Turniej Szachowy w Tarnowie
Tarnów informacje

Siódmy Letni Turniej Szachowy w Tarnowie

Tarnów wiadomości
Ostatnia aktualizacja: 11 lipca, 2025 2:26 pm
Tarnów wiadomości
Udział
Fot. Adobe Stock
SHARE

W sobotę, 12 lipca, tarnowski Amfiteatr Letni przy ul. Kopernika 2 ponownie stanie się areną królewskich zmagań. O godzinie 10:00 rozpocznie się tam siódmy w tym roku Letni Turniej Szachowy – cykliczna impreza, która od czerwca przyciąga miłośników gry w szachy z całego regionu i nie tylko.

Zapisy do turnieju prowadzone będą bezpośrednio przed jego rozpoczęciem – organizatorzy będą przyjmować zgłoszenia do 9:50. Co istotne, udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich, niezależnie od wieku, przynależności klubowej czy posiadanej kategorii szachowej.

- reklama -
Ad imageAd image

Dotychczas w sześciu rozegranych turniejach udział wzięło aż 357 zawodników i zawodniczek. Największą frekwencją cieszył się trzeci turniej, który odbył się pod koniec czerwca – na starcie stanęło wówczas 70 uczestników.

Na liście dotychczasowych zwycięzców znajduje się pięć nazwisk. Dwukrotnie triumfował 17-letni Radosław Kruczek z Zabłędzy, który wygrał drugi i szósty turniej. Pozostali zwycięzcy to: 15-letni Miłosz Czyżyk (UKS Szach Gryfice), jego rówieśnik Kacper Niewola (UKS Omega Rzuchowa) oraz zawodnicy GKSz Hetman Pilzno – 23-letni Kamil Wolak i 66-letni Jerzy Markiewicz.

- Reklama -
Ad image

Letnie Turnieje Szachowe odbywają się w Tarnowie regularnie w każdą środę (o godzinie 16:00) oraz sobotę (o godzinie 10:00) aż do 30 sierpnia. Rozgrywki prowadzone są systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund, przy tempie 15 minut na zawodnika.

To nie tylko okazja do rywalizacji, ale też do integracji środowiska szachowego i spędzenia czasu na świeżym powietrzu w niebanalnej scenerii Amfiteatru Letniego.

ZAZNACZONE: ikc, ikc tarnów, tarnów, Turniej szachowy, wiadomości z tarnowa
Udostępnij ten artykuł
Facebook Twitter Email Copy Link
Poprzedni artykuł Pamiętamy – 82. rocznica Rzezi Wołyńskiej
Następny artykuł Wywróż sobie przyszłość już teraz
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To jeszcze przeczytaj

Tarnów informacje

Olimpiada na Górce: Wyjątkowe Zawody w Domu Kultury Westerplatte [zdjęcia]

Przez Artur Gawle
Tarnów informacje

Historia: 28 sierpnia 1939 r. na tarnowskim dworcu wybuchła bomba. W zamachu zginęło 20 osób

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

Tarnów. Pożar hurtowni zniczy opanowany; trwa dogaszanie

Przez Tarnów wiadomości
Tarnów informacje

Żużel: nowy prezes w Unii Tarnów

Przez Tarnów wiadomości
Poprzedni Następny
Tarnów wiadomości
Facebook Youtube Instagram

Tarnow.ikc.pl to tarnowski dodatek Ilustrowanego Kuriera codziennego. IKC to nowoczesne medium pełne znakomitej jakości zdjęć i tekstów. Znajdziecie u nas także bieżące informacje nie tylko z Tarnowa, ale i całego regionu tarnowskiego.

Z dnia na dzień liczba naszych czytelników rośnie, czyniąc portal doskonałym miejscem ludzi, którym leży na sercu dobro miasta i regionu.

© 2024 – IKC sp. z o.o.
Nie wyrażamy zgody na kopiowanie zdjęć i tekstów oraz innej zawartości portalu. W przypadku zainteresowania zakupem licencji prosimy o kontakt z redakcją (redakcja@ikc.pl)

Wydawca: KNC GROUP na licencji IKC sp. z o.o.
Redakcja w Tarnowie: 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 7

tel.: 600-015-060; e-mail: redakcja@ikc.pl; tarnow.ikc.pl.

Polityka prywatności

Welcome Back!

Sign in to your account

Zgubiłeś hasło?